اعزام کارشناس

مشترکین گرامی نرم افزار هلو، شرکت برسام محاسب نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش نرم افزار هلو در شرق تهران جهت سهولت و راحتی کار شما عزیزان روش های گوناگونی را برای ارائه خدمات و پشتیبانی درمحل شما درنظر گرفته است که بنا به میل و سلیقه خود میتوانید یکی از روش های زیر را به دلخواه خود جهت اعزام کارشناس هلو به منظور نصب ویندوز و برنامه های کاربردی ، نصب و راه اندازی نرم افزار های تک کاربره و تحت شبکه هلو ،رفع خطا و سایر مشکلات سیستمی انتخاب نمایید.

اعزام کارشناس نرم افزار هلو
اعزام کارشناس نرم افزار هلو

انواع خدمات برسام محاسب که شما می توانید برای انجام آنها از ما تقاضای اعزام کارشناس نمایید

نصب و راه اندازی

نصب انواع نرم افزارهای حسابداری هلو

رفع خطا

نصب وراه اندازی نرم افزارهای تک کاربره و شبکه و انواع رفع خطاها در نرم افزار هلو

ویندوز

نصب ويندوز و برنامه های کاربردي و درایور

ویندوز

راه اندازی و نصب شبکه های کامپیوتری بی سیم و با سیم

طراحی فاکتور

طراحی فاکتورها و گزارشات در نرم افزار هلو

فیش پرینتر و لیبل

نصب فیش پرینتر و لیبل پرینتر و بارکدخوان

راه‌اندازی

راه اندازی سیستم های دورکاری و تحت وب

آموزش

آموزش صفرتاصد نرم افزار هلو توسط اساتید مجرب

روش های ارتباطی با ما جهت تعیین وقت اعزام کارشناس

1- از طریق تماس تلفنی

از طریق تماس با شماره تلفن ثابت : 77973980-021  میتوانید بابت اعزام کارشناس هماهنگی های لازم را انجام دهید.

2- از طریق کامل نمودن فرم اعزام کارشناس درسایت

شما میتوانید از طریق پر نمودن فرم زیردرخواست خود را درباره مشکلات سیستمی و یا انواع خدمات درخواستی از ما به همراه توضیحات کامل برای کارشناسان ما ارسال نمائید، تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و جهت اعزام کارشناس به محل شما هماهنگی های لازم صورت گیرد.

0
پاسخ ثبت شده موفق
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
موضوع
انتخاب تنظیمات
این فیلد را پر کنید
برای اثبات اینکه ربات نیستید، لطفا معادله را حل کنید: سپاس. 27 + 12 = ?
برای ادامه، نتیجه معادله را وارد کنید

1- نصب انواع نرم افزارهای حسابداری هلو

نصب و راه اندازی انواع نرم افزار های هلو شامل (فروشگاهی ،شرکتی ، تولیدی ، رستوران ، شبکه و صنفی…)

2- نصب وراه اندازی نرم افزارهای تک کاربره و شبکه و انواع رفع خطاها در نرم افزار هلو

نرم افزارهای هلو از لحاظ تعداد کاربر به دو دسته تقسیم میشوند 

1- تک کاربره یا سینگل( یعنی در هر زمان فقط یک کاربر اجازه استفاده از نرم افزار را دارد )

2- چند کاربره یا شبکه ( یعنی در هرلحظه چند کاربر به صورت همزمان می توانند از سیستم استفاده نمایند ) طبقه بندی می شوند که هر کدام روش های گوناگونی برای نصب دارند و در سیستم های شبکه علاوه بر نصب معمولی شامل تنظیمات شبکه ای در نرم افزار سرور و نیز راه اندازی شبکه داخلی به صورت کابلی یا وایر لسی نیز می باشد.

همچنین در هنگام نصب و اجرای نرم افزار هلو ممکن است با خطاهای سیستمی مربوط به ویندوز یا خطاهای مربوط به نرم افزار هلو مواجه شوید که به تنهایی قادر به رفع مشکل نباشید.

3- نصب ويندوز و برنامه های کاربردی

کارشناسان ما میتوانند با حضور در محل شما عزیزان ویندوز سیستم شما تعویض نموده و همچنین کلیه برنامه های کاربردی ویندوز و مدنظر شما را در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین وجه ممکن نصب نمایند.

4- راه اندازی و نصب شبکه های کامپیوتری

ایجاد و راه اندازی بستر شبکه به صورت شبکه کابلی یا شبکه های بی سیم ( یا وایرلسی) و نصب برنامه های تحت شبکه

5- طراحی فاکتورها و گزارشات در نرم افزار هلو

مشترکین محترمی که جهت امور مالی و ثبت فاکتورهای خود از نرم افزار حسابداری هلو استفاده مینمایند ، اگر فرمت یا طراحی خاصی را برای صدور فاکتورهای خود اعم از ( فاکتور خرید ، فروش ، پیش فاکتور ، برگشت از خرید و…..) در نظر دارند به راحتی میتوانند با استفاده از امکان طراحی فاکتورها به دلخواه کاربر که در نرم افزار هلو موجود می باشد، توسط کارشناسان بخش طراحی مرکز تخصصی هلو فاکتورها را مطابق میل و سلیقه خود طراحی نموده و استفاده نمایند.

6- طراحی فیش پرینتر و لیبل پرینتر در نرم افزار هلو

مشترکین محترمی که جهت امور مالی ، ثبت فاکتورها و یاپرینت بارکد یا لیبل بر روی کالاهای خود از نرم افزار حسابداری هلو استفاده مینمایند ، اگر فرمت یا طراحی خاصی را برای صدور فاکتورهای خود اعم از ( فاکتور خرید ، فروش ، پیش فاکتور ،و…) توسط فیش پرینتر و یا چاپ بارکدها و لیبل ها بر روی کالاهای خود توسط لیبل پرینتر در نظر دارند به راحتی میتوانند با استفاده از امکان طراحی فاکتورها به دلخواه کاربر که در نرم افزار هلو موجود می باشد، توسط کارشناسان بخش طراحی مرکز تخصصی هلو فاکتورها و بارکدها را مطابق میل و سلیقه خود طراحی نموده و استفاده نمایند.

7- اول دوره نمودن اطلاعات قبلي در نرم افزار حسابداری هلو

اول دوره نمودن اطلاعات قبلی به معنی انتقال کلیه کالاها ، طرف حساب و چک های های موجود در برنامه بدون انتقال سندهای حسابداری در نرم افزار می باشد.
این عملیات در نرم افزار زمانی اتفاق می افتد که شما یک سال مالی را با نرم افزار کار کرده باشید و بنا به دلایلی بخواهید بدون انجام عملیات بستن حساب ها سال مالی جدید را آغاز نموده و با همان کالاها و طرف حساب ها شروع به کار نمایید.
در اینصورت شما باید کالاها و طرف حساب ها و لیست چک های خود را به شرکت جدید انتقال دهید تا سال مالی جدید را آغاز نمائید که اگر تعداد کالاها و طرف حساب های شما زیاد باشد انتقال آنها امری بسیار زمانگیر میباشد و احتمال خطا نیز در آنها بالا می رود.

8- انبارگردانی کالاها

انبارگردانی هم به معنی شمارش کالاهای موجود در انبار به صورت دوره ای برای کنترل موجودی انبار می باشد.
جهت کلیه امور انبار گردانی نیز از 0 تا 100 و اطلاع از کلیه نکات کلیدی و کاربردی در انبارگردانی میتوانید با همکاران ما تماس گرفته تا کارشناسان متخصص را برای آموزش و نیز عملیات انبارگردانی در محل شما اعزام نمایند.

9- عملیات بستن حساب ها در نرم افزار حسابداری هلو

همان طور که می دانید بستن حساب به معنی صفر کردن مانده هر حساب می باشد. این کار با بستانکار کردن مانده نهایی حساب های دارای مانده بدهکار و یا بدهکار کردن مانده نهایی حساب های دارای مانده بستانکار طی اسناد حسابداری انجام می شود.
امکانی در سیستم نرم افزار های حسابداری وجود دارد که در پایان سال مالی و بعد از اتمام فعالیت ها در سیستم های نامبرده ، سال مالی مورد نظر بسته شود و اطلاعات مورد نیاز به سال مالی بعد منتقل شود.
در نرم افزار هلو می توانید در سال جدید به ثبت اطلاعات خود ادامه داده و سپس در صورت تمایل اقدام به بستن حساب تا تاریخ موردنظر بپردازید.
درصورتی که نیاز به مشاوره داشتید یا در بستن حساب با خطا یا مشکل مواجه شدید میتوانید با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید ودرصورت رفع نشدن مشکل درخواست اعزام کارشناس نمایید.

10- آموزش صفر تا صد نرم افزار هلو توسط اساتید مجرب

شرکت برسام محاسب جهت خدمت رسانی به شما عزیزان دوره های آموزشی متفاوتی را بنابر نیاز و خواسته های شما به صورت کاربردی در نظر گرفته است.
آموزش ها در این مرکز به دو صوت گروهی و خصوصی برگزار می گردد که مختصر توضیحی راجع به هرکدام ارائه می دهیم که شما میتوانید بنابر نیاز خود انتخاب نمایید.
دوره های گروهی: آموزش صفر تا صد مفاهیم حسابداری در قالب نرم افزار حسابداری هلو در 5 جلسه 2 ساعته به شما عزیزان به صورت کاربردی و ویژه بازار کاربه همراه ارائه مدرک آموزش داده می شود.

دوره های خصوصی : در این دوره ها عموما افراد با حسابداری و نرم افزار حسابداری هلو آشنا هستند و جهت رفع اشکال ، ایرادات موردی ، آموزش یک منوی خاص از برنامه (مثل تولیدو..) ، آموزش بستن حساب، ثبت اسناد حسابداری ، ورود اطلاعات /ف انبارگردانی و… به صورت جلسه ای یا ساعتی تقاضای اعزام کارشناس می نمایند.

11- راه اندازی سیستم های دورکاری و تحت وب

اگر نیاز به هریک از موارد زیر را دارید میتوانید از سیستم های دورکاری و تحت وب ما استفاده نمایید و راه اندازی 0 تا 100آن را با خیال راحت به ما بسپارید.

1- استفاده از یک نرم افزار برای استفاده در شعبات، انبار، کارخانه و …
2- تجمیع اطلاعات در بانک اطلاعاتی واحد برای سهولت در گزارش گیری و کنترل کاربران
3- امکان اتصال به نرم افزار از هر کجای دنیا
4- استفاده از سرعت بالای سرور توسط کاربران
5- ذخیره سازی تمامی اطلاعات صرفا در سرور مرکزی و عدم دسترسی سایر کاربران به آن
6- ذخیره سازی اطلاعات توسط سرور بصورت خودکار در زمان قطع ارتباط با سرور مانند قطع شدن اینترنت، قطع برق و …
7- امکان ایجاد سطوح دسترسی برای کاربران به صلاح دید مدیر سیستم

فهرست