کلاسهای آموزشی نرم افزار هلو

آموزش در برسام محاسب

از فعالیتهای دیگر شرکت برسام محاسب نمایندگی چند منظوره فروش/خدمات و آموزش نرم افزار هلو در شرق تهران برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار هلو میباشد در این دوره ها همواره از اساتید مجرب استفاده میگردد که بتوانند توضیح دقیق و جامع و ساده ایی را از حسابداری به شما بیاموزید .دوره هایی که برگزار میگردد پروژه محور بوده و در انتهای هر دوره آزمون برگزار میگررد که در صورت قبولی در آزمون میتوانید از مدرک معتبر بیسان بعنوان یک منبع معتبر در نرم افزار هلو مدرک خود را دریافت نمایید . با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی دوره های مربوطه بصورت تک نفره برگزار میگردد.

آیا واقعا این دوره ها مفید هست و در پایان آن را به صورت حرفه ای یاد میگیرم؟

آیا واقعا این دوره ها مفید هست و در پایان آن را به صورت حرفه ای یاد میگیرم؟

ما تجربه چندین ساله خود را در این زمینه به کار گرفتیم و روز ها و ماه ها زمان صرف آموزش و تهیه این دوره های آموزشی کردیم و این دوره را به صورت کاملا حرفه ای تهیه و تنظیم کرده ایم. و تضمین میکنم که در صورتی که این دوره را به صورت صحیح و اصولی دنبال کنید در پایان این دوره به صورت کاملا حرفه ای نحوه کارکردن با نرم افزار حسابداری هلو را یاد میگیرید. ما در برسام محاسب این را میدانیم که کاربران برای شرکت در یک دوره وقت و انرژی زیادی را صرف میکنند، به همین خاطر تمام تلاش خود را میکنیم که بهترین دوره های آموزشی را تهیه و تدارک کنیم.

 

دوره های ما شامل :

دوره های آموزشی

1- دوره حسابگری:

دوره حسابداری بازار کار یک دوره آموزشی شامل تمام مهارت های کاملا کاربردی حسابداری می باشد و مهارت جویان را درگیر مباحث تئوریک غیرکاربردی نمیکند محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار. این دوره آموزشی توسط استاد و مدیر حسابداری تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی و به زبان ساده برگزار می گردد.

2- دوره حسابداری:

دوره حسابداری جامع آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند به عنوان حسابدار جذب بازار کار شوند. در حقیقت، کسانی که هیچ آشنایی با فن حسابداری ندارند، برای آموزش حسابداری از این جا باید شروع کنند. این دوره حتی برای برخی از دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنند آنچه در دانشگاه آموخته‌اند برای جذب بازار کار کفایت نمی‌کند نیز کارگشا است.

3- دوره هلو جامع:

نرم افزار حسابداری هلو یکی از پرطرفدار ترین نرم افزار های حسابداری موجود در بازار می باشد که شرکت ها و موسسات زیادی امور حسابداری خود را با این نرم افزار انجام میدهند.اینکه نرم افزار هلو یکی از پرطرفدار ترین نرم افزار های مالی و حسابداری بازارکار می باشد بر هیچ دانشجو یا دانش آموز یا حسابداری پوشیده نیست.اما وقتی یک نرم افزار تا این میزان توانسه خود را با بازار وقف بدهد،دانشجویان و دانش آموزان و حسابداران برای جذب شدن در بازار های کار این نرم افزار را به صورت صحیح و اصولی یادبگیرند،تا بتوانند عملیات مربوط به شرکت ها و موسسات را به صورت حرفه ای مدیریت کنند. ما در این دوره آموزشی نرم افزار حسابداری هلو را به صورت کامل آموزش میدهیم. به صورتی که در پایان این دوره این نرم افزار را به صورت حرفه ای یادگرفته باشید.

4- دوره اکسل:

مخاطب این دوره افرادی هستند که با اکسل به صورت مداوم و روزانه کار می‌کنند تمرکز اصلی در دوره پیشرفته اکسل، تغییر نگرش کارشناسان در استفاده از اکسل برای حل مسئله‌های سازمانی است. ما با استفاده در اکسل می‌توانیم بسیاری از کارهای تکراری را حذف کنیم و با تکنیک‌های مختلفی گزارش‌های دقیق و پویایی را بسازیم. برخی از سرفصل‌ها عبارتند از

• ساخت گزارش و ادغام داده‌ها

• آموزش sumifs, vlookup, pivot با هدف تسلط کامل فراگیر بر آنها

• انتخاب ابزارهای صحیح در تحلیل و گزارش گیری از داده‌های بزرگ

5- آزمون انلاین :

این دوره مختص افرادی هستند که با نرم افزار هلو آشنا هستند و نیاز به مدرک معتبر برای حضور در بازار کار را دار میباشند .بعد از آزمون و در صورت موفقیت مدرک معتبر اعطا میگردد.

**کلاسهای ساعتی آموزش نرم افزار نیز به درخواست مشترکین در محل شرکت یا محل مشتریان با تعیین وقت قبلی انجام میگردد .

گواهینامه پایان دوره

گواهی نامه معتبر حسابداری برسام محاسب

لیست دوره های آموزشی

از فعالیتهای دیگر شرکت برسام محاسب نمایندگی چند منظوره فروش/خدمات و آموزش نرم افزار هلو برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار هلو میباشد در این دوره ها همواره از اساتید مجرب استفاده میگردد که بتوانند توضیح دقیق و جامع و ساده ایی را از حسابداری به شما بیاموزید .دوره هایی که برگزار میگردد پروژه محور بوده و در انتهای هر دوره آزمون برگزار میگررد که در صورت قبولی در آزمون میتوانید از مدرک معتبر بیسان بعنوان یک منبع معتبر در نرم افزار هلو مدرک خود را دریافت نمایید . با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی دوره های مربوطه بصورت تک نفره برگزار میگردد.

مشاوره رایگان

نام دوره خود را از لیست بالا انتخاب و بعد در فرم ذیل وارد کنید.

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
موبایل *
این فیلد را پر کنید
نام دوره *
نام دوره مورد نظر را برای ما کامل بنویسید
این فیلد را پر کنید
پشتیبانی کلاس های آموزشی

شماره تلفن ثابت 77972438 | 77936003 | 77936015 | 77973980

فهرست