دریافت کد رجیستر

دریافت کد رجیستری
دریافت کلمه عبور و کد رجیستری در نرم افزار هلو چیست؟
مشترکین گرامی نرم افزار هلو در بعضی مواقع هنگام اجرای نرم افزار هلو برنامه اجرا نمی شود و جهت ورود به برنامه از شما درخواست کد ریجستری یا همان کلمه عبور میکند که در اینصورت به راحتی می توانید از طرق زیر اقدام به دریافت کلمه عبور و کد رجیستری نمایید.

توجه:
بی شک شما هم به درخواست کد عبور توسط نرم افزار در زمان اجرا شدن آن بر خورد کرده اید  و به دنبال علت این اتفاق بوده اید ، نگران نباشید اتفاق غیر منتظره ای رخ نداده فقط به جهت برخی تغییرات در سیستم نرم افزار هلو نیاز به ریجستر شدن مجدد دارید تنها یک تماس کوتاه با پشتیبانی برسام محاسب میتوانید کد را در یافت کنید .
در بعضی مواقع نرم افزار هلو در زمان اجرا از شما درخواست کلمه عبور میکند برای دریافت کد ریجستری یا همان رمز عبور شما سه راه دارید
*میتوانید تلفن را بردارید با شرکت تماس بگیرید مقداری پشت خط بمونید تا کارشناسان پشتیبانی کد رو به شما بدهند
*با  ارسال کد ارائه شده توسط نرم افزار هلو را با کمک تکنولوژی پیامک به شماره ۳۰۰۰۲۳۰۶۷ ارسال کنید و این کد رو در یافت کنید
*روش سوم که سرعت بالا تری رو داره امتحان کنید وارد سایت myholoo شوید و بعد از ثبت نام از آنجا اقدام به دریافت کد ریجستری کنید
بحثی که در این پست میخواهیم راجع به آن صحبت کنیم چرایی درخواست کلمه عبور مکرر در نرم افزار هلو است!
– در این صورت شما باید در خصوص موارد ذیل بررسی داشته باشید :
۱- احتمالا سندی به تاریخ آینده ثبت شده که باید اصلاح گردد :در این صورت شما باید اطلاعات را بررسی بفرمایید.
۲- تنظیم نبودن تاریخ سیستم: تاریخ سیستم را چک نمایید که به روز باشد , در صورت درست نبودن آن را تنظیم نمایید ومجددا نرم افزار را اجرا نمایید .
۳- به هم ریختگی قفل سخت افزاری هلو: در صورت عدم رفع مشکل لطفا قفل سخت افزاری را به شرکت ارسال بفرمایید .

راهنمایی و مراحل دریافت کد رجیستری و کلمه عبور نرم افزار هلو در سایت برسام محاسب:

1- ابتدا هنگام ورود به برنامه پیغام خطا به شکل زیر نمایان می‌شود:

راهنمایی و مراحل دریافت کد رجیستری و کلمه عبور نرم افزار هلو

 

2- بعد از مشاهده پیغام بالا باید از طریق فرم ذیل طلاعات درخواستی شامل سریال برنامه ، کد12 رقمی داده شده توسط نرم افزار و نیز شماره موبایل خود را در صفحه مربوطه وارد نموده و دریافت کد را بزنید.

3- منتظر بمانید تا کارشناسان ما کلمه عبور جدید مربوطه را به شما اعلام نمایند

دریافت کد ریجستری

شما میتوانید از طریق فرم ذیل، کد ریجستری خود را دریافت کنید. بعد از ارسال پیام  منتظر باشید تا کارشناسان برسام محاسب کلمه عبور را به شما اعلام کنند.

نام و نام خانوادگی / نام شرکت *
این فیلد را پر کنید
شماره همراه *
این فیلد را پر کنید
شماره سریال نرم افزار *
این فیلد را پر کنید
کد 12 رقمی *
این فیلد را پر کنید

مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی از سراسر ایران با برسام محاسب نماینده برتر و فعال نرم افزار هلو، به آدرس تهران نارمک میدان نبوت ، ضلع جنوب غربی میدان ، جنب بانک پاسارگاد پلاک 106 واحد 4 و شماره تماس 77973980-021 با کارشناسان حرفه‌ای برسام محاسب این مهم را انجام دهید.

فهرست