داستان موفقیت نرم افزار بزرگ هلو

گروه مهندسی نرم افزار هلو کمی پیش تر از سال 1376 فعالیت خود را در خصوص نوشتن اولین برنامه حسابداری تحت ویندوز آغاز نمود .
یک تیم استارتاپی 3 نفره و پر از انگیزه راهی رو شروع کردند که امروزه یکی از بزرگترین مجموعه نرم افزارهای مالی در کشور و ارائه دهنده خدمات حسابداری در بسیاری از شرکتها و فروشگاهها هست .
راهی دشوار و پر از مشقت ولی با پایانی خوش.راهی که بسیاری از کارکنان و نمایندگیهایی که بعد از بازاریابی های مختلف و آموزشهای زیاد در سراسر کشور فعال شدن و هر کدام سهمی زیاد در بزرگ شدن این نرم افزار دارند چه آنهایی که همچنان در این خانواده بزرگ هستند و چه آنهایی که از این تیم خارج شدند .
شاید اوایل کار بازار روی خوشی به این محصول نشان نداد اما به روز بودن و تحت ویندوز بودن این نرم افزار را متمایز کرد، طراحی زیبا ،شعار مناسب و انتخاب اسم مناسب ،تلاش بی وقفه تیم نرم افزار هلو و سیاستهای بازاریابی و جذب نمایندگیها بصورت مویرگی و اضافه شدن عاملین فروش به زیر مجموعه نمایندگی ها از این نرم افزار یک نرم افزار قدرتمند ساخت .این تیم سه نفره میدانست که خلاء بازار بزرگ ایران که نبود یک نرم افزار خوب با پشتیبانی مناسب است با نرم افزار هلو رفع میگردد ولی رسیدن به این مهم نیاز به پشتکار،برنامه ریزی،و مدیریت داشت.
مشکلات نرم افزار در شروع کار وجود داشت کار گروهی و وارد شدن حسابداران خبره به این مجموعه خیلی سریع بسیاری از مشکلات را حل نمود.
ایجاد تنوع محصول برای اصناف مختلف یکی از مزیتهای این نرم افزار است که هر فروشگاهی در هر رسته شغلی که دارد میتواند نرم افزار مخصوص صنف خود را انتخاب نماید.
در حال حاضر گروه نرم افزاری هلو با داشتن بیش از 1.000.000 مشترک و بیش از 500 نمایندگی و عامل فروش در حال خدمات رسانی در کشور میباشد .
تیم پشتیبانی نرم افزار هلو با کارشناسان خبره بصورت 24 ساعته شبانه روز راهگشای مشکلات شما هستند .

نمایندگی نرم افزار هلو در شرق تهران (برسام محاسب) با بیش از 3000 مشترک جزو نمایندگان فعال نرم افزار هلو بوده که همواره در راستای خدمات رسانی و رفع مشکلات احتمالی مشترکین خود اقدام نموده است.

این نمایندگی کلیه خدمات مربوط به نرم افزار هلو اعم از :

  • تمدید نرم افزار

  • ارتقاء نرم افزار

  • آموزش

  • ارائه خدمات مالی به مشترکین

  • ارائه تجهیزات فروشگاهی و رستورانی و بسیاری از خدمات دیگر را انجام مینماید.

نمایندگی هلو در شرق تهران کلیه خدمات مربوط به نرم افزار هلو را از طریق حضوری،اعزام کارشناس و وبسایت خود که دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد به انجام میرساند و شما میتوانید این خدمات را از این طریق براحتی دریافت نمایید .

نوشتهٔ پیشین
کاربرد نرم افزار هلو و تجهیزات فروشگاهی در فروشگاهها
نوشتهٔ بعدی
آموزش نصب نرم افزار هلو در ویندوز محبوب 11

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • بسیار عالی ممنون از مقاله خوب شما امیدوارم همیشه پیشرو باشید
    تیم خوب برسام محاسب همیشه موفق باشید مقاله خوبی بود

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست