تفاهم نامه همکاری آموزشی در راستای گسترش کمی و کیفی آموزش‌ها به ویژه در حوزه آموزش‌های فناوری اطلاعات و امور مالی و بازرگانی برای متقاضیان دوره های مهارتی، بین سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و گروه شرکت‌های طرفه نگار منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، تفاهم نامه همکاری آموزشی مذکور، 17 مهر سال جاری به امضای علیرضا حاتم زاده، معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و شهرام شکوری، مدیرعامل و موسس گروه شرکت های طرفه نگار رسید.

بنا براین گزارش، از مهم ترین اهداف این تفاهم نامه، برنامه ریزی به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی مهارتی مورد نیاز شاغلین و اعضای بنگاه‌های اقتصادی فعال در حوزه صنايع در راستای ارتقاء سطح توانمندی شاغلین، هم افزایی قابلیت های طرفین در ارائه آموزش های مهارتی به شیوه مجازی و تلفیقی با بهره گیری از نرم افزارهای تولیدی در این زمینه عنوان شد.

همچنین حماﯾﺖ از ﺑﺮﮔﺰاری روﯾﺪادها و ﻣﺴﺎﺑﻘﺎت داﺧﻠﯽ، ﻣﻨﻄﻘﻪ ای و ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ مهارت و همکاری با آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد با محوریت بازارسازی مهارتی از طریق اعطای نمایندگی گروه برای آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد مرتبط و منتخب از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

این گزارش می افزاید تعهدات مشترک دو دستگاه شامل ارزیابی و اصلاح مستمر دوره ها و منابع آموزشی با هدف روزآمد سازی و تطبیق با نیازهای واقعی دنیای کار، همکاری در برگزاری سمینارها و همایش های علمی، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های ارائه دستاوردهای حسب توافق‌های تبعی، طراحی و تدوین برنامه های آموزشی سالانه عنوان شده است.

تهیه و تدوین منابع آموزشی و کمک آموزشی مناسب از قبیل جزوه، فیلم، تولید نرم افزار، تولید محتوای آموزش الکترونیکی و …، همکاری در شناسایی استادکاران مهارتی و تشکیل بانک اطلاعات استادکاران مهارتی به منظور حمایت و پشتیبانی موثر از نخبگان مهارتی کشور، همکاری در تدوین پودمان های آموزشی و اجرای برنامه های آموزشی ارتقای مربیان سازمان از دیگر تهدات مشترک دو دستگاه است.

از دیگر زمینه های مشترک همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و گروه شرکت‌های طرفه نگار همکاری در انجام اعتبار سنجی (اعم از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری) آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد سازمان حسب مورد، برنامه ریزی جهت شناسایی و طراحی الگوی مهارت های نرم (مدیریت، مدیریت فناوری، کسب و کار و….) مورد نیاز بنگاه ها و شرکت ها، طراحی و استقرار دوره های آموزشی ویژه مدیران، مهندسین و کاردان های شرکت های دانش بنیان، تدوین سیاست های حمایتی از شرکت های فعال در حوزه آموزش صنایع پیشرفته و مستندسازی اقدامات مشترک و تنظیم گزارشات فصلی مشترک از پیشرفت تفاهمنامه و قراردادهای مربوط به آن جهت ارائه به کمیته مشترک عنوان شده است.

همچنین به منظور پیشبرد و هدایت تعهدات، پس از امضای این تفاهم نامه، کارگروه سیاست گذاری ملی با عضویت نمایندگان طرفین و به ریاست مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت مردمی سازمان تشکیل و نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی همکاری اقدام خواهد شد.

نوشتهٔ پیشین
نرم افزار هلو در صنعت خرده فروشی
نوشتهٔ بعدی
کیوسکهای سفارش گیر IQSK در قنادیها با نرم افزار هلو

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست