آموزش برسام محاسب

در مرکز پشتیبانی  برسام محاسب، می‌توانید راهنمای کار با ثبت، ویرایش محصولات را مشاهده کرده و به‌صورت مستقیم آن را تغییر یا ایجاد کنید.

1- آموزش ثبت محصولات (ترازو) (تجهیزات فروشگاهی)

 

 

2- آموزش ثبت محصولات (هلو) (نرم افزار حسابداری)

3- آموزش ثبت محصولات (دوربین مداربسته) (سخت افزار)

4- آموزش ثبت محصولات (بروزرسانی)

 

 

 

5- آموزش ثبت اخبار

6- آموزش ثبت مقاله آموزشی به همراه ویدیو

 

 

7- آموزش تغییر سایز عکس برای محصولات و مقالات

شما می توانید با استفاده از دکمه های زیر هم فتوشاپ سبک برای کارو اصلاح عکس ها دانلود و هم میتوانید فایل خام طراحی محصولات سایت را در ابعاد 600 در 600 پیکس، دریافت کنید و سپس عکس محصول را داخل آن رها کرده و به آسانی تغییر سایز مورد نظر رو اعمال کنید.

8- نکات مهم هنگام ثبت محصول و مقاله و اخبار و…

نکته : حتما در هنگام ثبت محصولات به نکات داخل ویدیو توجه بفرمایید.

9- سئو نویسی و نکات مهم هنگام ثبت محصول و مقاله و اخبار و…

مهم 

خیلی اتفاق ساده ای می باشد. در زمانیکه شما در حال سئو محتوا خودتان هستید 4 قسمت اصلی داریم: عنوان، Description ،Content و URL.
چیزی در حدود 150 نکته در این 4 قسمت در دوره آسمان خراش وجود دارد، مهم ترین بحث که در کل سئو همه اینها وجود دارد انتخاب صحیح کلیدواژه مرکزی می باشد که هم در عنوان وجود دارد هم در URL وجود دارد هم در Description و هم در Content. این عبارت کلیدی که شما انتخاب می کنید همان عبارت کلیدی هست که در تمام محتوای شما به بیشترین میزان استفاده می شود و در واقع چگالی آن صفحه و آن محتوایی که شما ساختید نسبت به آن عبارت کلیدی از هر عبارت کلیدی دیگری بالاتر است.

پس در قسمت سئو محتوا سایت عبارت کلیدی ای که بیشترین استفاده را داخل محتوا دارد و هم زمان هم داخل عنوان است هم Description ، هم Content و هم URL .
طبیعتا می دانید که در Content و Description حتما باید اولین عبارتی که استفاده می شود کلیدواژه مرکزی یا عبارت کلیدی اصلی ما باشد، پس به این مساله دقت کنید که بعضی وقتها شما نیاز است برای پیدا کردن این عبارت کلیدی اصلی از بین چند عبارت کلیدی مدنظر خودتان که قطع به یقین به جز اینکه مد نظر شما هست، حتما بررسی کرده اید که مدنظر کاربرانتان باشد و جزو Google Suggestion و Google Trends باشد، وقتی که این عبارات کلیدی را کنار همدیگر میگذارید یک مورد از همه مهم تر است، آن را باید انتخاب کنید و بعد شروع به سایر اقدامات بحث سئو کنید.

فهرست